Sahabet E-Posta Adresimi Değiştirebilir miyim?

Sahabet E-Posta Adresimi Değiştirebilir miyim?

Sahabet e-posta adresimi değiştirebilir miyim? Sahabet sitesinde iletişim amacı ile kullanılan seçeneklerden bir tanesi, elektronik posta servisidir. Üyelik başvuru formuna baktığınızda, hesap bilgileri bölümünde sizlerden istenen bilgilerden bir tanesinin, elektronik posta adresi olduğunu göreceksiniz. Buraya kullandığınız bir elektronik posta adresini yazmalısınız. Buraya şifresini bildiğiniz, aktif halde olan bir elektronik posta adresini yazmalısınız.

İletişim amacıyla kullanılacaktır, belge talepleri konusunda kullanılacaktır, şikayet konularının bildirilmesi, çözüm alınması konusunda kullanılacaktır, aktivasyon linkinin alınması ve Sahabet giriş işleminin yapılması konusunda kullanılacaktır. İleride değiştirmek zorunda kalmayacağınız bir elektronik posta adresini yazmalısınız. Hesabım bölümü üzerinden yazmış olduğunuz elektronik posta adresini değiştirmeniz gibi bir durum söz konusu değildir.

Sahabet E-Posta Adresimi Hesabımdan Değiştirebilir miyim?

Sahabet e-posta adresimi değiştirebilir miyim? Sorusunda bireysel olarak yapabileceğiniz bir işlem, hesap üzerinden yapabileceğiniz bir işlem bulunmamaktadır. Sahabet e-posta adresimi hesabımdan değiştirebilir miyim? Kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Kendi hesabınızı açabilirsiniz. Hesap bilgileri bölümüne gelebilirsiniz ancak, bu bölüm üzerinden mevcut elektronik posta adresini değiştirme gibi bir işlemin olmadığını göreceksiniz. Üyelik başvuru formuna yazdığınız elektronik posta adresi, sistem altında kayıt altında tutulacaktır. Bu sistem içerisindeki bu elektronik posta adresini kendiniz, kendi hesabınız üzerinden değiştiremezsiniz.

Sahabet E-Posta Adresimi Nasıl Değiştirebilirim?

Sahabet e-posta adresimi değiştirebilir miyim? Sorusunda bir zorunluluk ortaya çıkmış olabilir. E-posta adresinizi veya şifresini unutmuş olabilirsiniz. Giriş işlemini yapamıyor olabilirsiniz. Böyle bir zorunluluk ortaya çıktığında, destek almanız gerekecektir. Sahabet e-posta adresimi nasıl değiştirebilirim? Müşteri hizmetleri ile görüşmeden yukarıda anlatıldığı gibi, hesabım bölümü üzerinden elektronik posta adresini değiştiremezsiniz. Mutlaka müşteri hizmetlerine ulaşacaksınız. Müşteri hizmetlerine ulaşma konusunda canlı destek hattını kullanabilirsiniz.

Sahabet Canlı destek üzerinden bir talep oluşturabilirsiniz. Yeni bir elektronik posta adresi belirlemek istediğinizi ifade edebilirsiniz. Yeni belirlediğiniz bir elektronik posta adresi ile müşteri hizmetlerine bir e-posta gönderebilirsiniz. Konu bölümüne, elektronik posta adres değişikliği yazacaksınız. Mesaj bölümüne kullanıcı adınızı, adınızı ve soyadınızı yazacaksınız, cep telefon numaranızı yazacaksınız. Siteye kendinizi tanıttıktan sonra, elektronik posta adresinizin değiştirilmesini istediğinizi belirteceksiniz. Bu defa şifrenizi bildiğiniz, girişi rahatlık ile yapabildiğiniz bir adres yazmanız gerekecektir.

Sahabet E-Posta Adresimi Kaç Kere Değiştirebilirim?

Sahabet e-posta adresimi kaç kere değiştirebilirim? Normal şartlar altında genel kullanım koşullarında açıklama yapılmıştır. Kullanıcı adı ile birlikte, elektronik posta adresi bir defa üyelik başvuru formuna yazılmaktadır. Kullanıcıların hesabım bölümünü üzerinden kullanıcı adını değiştirmesi ya da elektronik posta adresini değiştirilmesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Yazı içeriğinde de anlatıldığı gibi, sadece müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz, sadece müşteri hizmetlerinden destek alıp, elektronik posta adres değişikliğini yapabilirsiniz.

Bunun için zorunlu bir durumun ortaya çıkması gerekecektir. Bu işlemi kaç kere yapabilirsiniz? Bu işlemi yapabileceğiniz sayı 1 defa olarak belirlenmiştir. Bir zorunluluk ortaya çıkmış ise, müşteri hizmetlerine yukarıda bahsedilen şekiller ile başvurun. Elektronik posta adresinin değiştirilmesini talep edin. Yeni bir elektronik posta adresi belirlendikten sonra, tekrar müşteri hizmetlerine başvuru yapıp, tekrar yeni bir elektronik posta adresi belirleme işlemini talep edemezsiniz. Bu yüzden dikkatli davranmanız sizlere tavsiye edilecektir. Oluşturduğunuz yeni elektronik posta adresini bir yere not alın. Elektronik posta hesabınıza giriş şifrenizi bir yere not alın. Yeniden başvuru yapmanızda tekrar belirleme işleminin yapılma ihtimalinin olmadığını aklınızdan çıkarmayın.

Sahabet E-Postaları Nereye Geliyor?

Sahabet e-posta adresimi değiştirebilir miyim? Sorusunun altında site iletilerinin görünmediği şeklinde ifadelerde bulunmaktadır. Bazı kullanıcılar bunu gerekçe göstermek suretiyle e-posta adresini değiştirmeye çalışmaktadır. Sahabet e-postaları nereye geliyor? Şirket tarafından müşteri hizmetleri tarafından gönderilen elektronik postalar normalde gelen kutusunu düşmektedir ancak, bazı durumlarda önemsiz postalar bölümüne düştüğü de görülebilmektedir. Bu yüzden bir ileti gönderildiğinde, önce gelen kutusuna bakın.

Gelen kutusunda Sahabet sitesi tarafından gönderilmiş herhangi bir elektronik posta görmemiş iseniz, diğer seçeneği tercih edeceksiniz. Önemsiz postalar bölümüne bakın. Mutlaka elektronik posta buraya düşecektir. Bu yönde bir hata ya da bu yönde bir uygulamanın gündeme gelmesi, elektronik posta adresinin değiştirilmesi anlamına gelmeyecektir. Elektronik posta adresini müşteri hizmetleri ile görüşüp, değiştirdiğiniz takdirde de gelen kutusu yerine önemsiz postalar bölümüne gönderilen iletilerin düşme ihtimali bulunmaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir