Sahabet Havale Nasıl Yapılır?

Sahabet Havale Nasıl Yapılır?

Sahabet havale nasıl yapılır? Kişisel bir banka hesabınız üzerinden Sahabet sitesinin hesaplarına para transferi işlemini bu yöntem ile yapabilirsiniz. Elbette banka havalesi yöntemini kullanabilmeniz için, Sahabet sitesinin çalıştığı bankalarda sizin de bir hesabınız bulunması gerekecektir. Sahabet sitesi çalışılan bankalar haricinde, farklı bir bankada hesabınız bulunuyor ise, aynı şekilde gerçekleştirilen EFT yöntemini kullanmanız gerekecektir.

Havale yöntemi ile EFT yöntemi arasındaki fark, sadece para yatırma günleri olacaktır. Havale yöntemini her gün kullanır, her saat kullanır ve transfer işlemini yaparsınız. Oysa buna karşılık, EFT yöntemini sadece hafta içi ve belirli saatlerde kullanmanız gerekecektir.

Sahabet Havale İçin Çalışılan Bankalar

Sahabet havale nasıl yapılır? Sorusunun ilk karşılığı, Sahabet sitesi ile aynı bankada hesabınızın bulunmasıdır. Sahabet havale için çalışılan bankalar bilgisinin tamamını, canlı destek, Sahabet canlı destek hattı üzerinden öğrenebilirsiniz. Kişisel banka hesabınızdan Sahabet sitesi hesaplarına para yatırma düşüncesinde bulunuyor olabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmeden önce, Sahabet canlı destek ile görüşmeli, güncel banka bilgilerini ve bu banka bilgilerine ait hesap numaralarını talep etmelisiniz. Tavsiye edilen bir uygulamayı işaret etmektedir.

Peki Sahabet sitesi hangi bankalar ile çalışmaktadır? Sitenin çalıştığı bankalara bakıldığında, Türkiye Cumhuriyeti kurumsal bankaları anlayışının geçerli olduğunu görebilirsiniz. Garanti Bankası, Yapı Kredi, ING Bank, Finansbank, İş Bankası, Akbank gibi bankalarda bu sitenin hesapları bulunmaktadır. Bu hesaplar üzerinden para yatırma işleminin yapılması mümkün olacaktır. Bu banka bilgilerinde değişiklik olma ihtimaline karşı, havale üzerinden para yatırma işlemini yapmadan önce, Sahabet canlı destek hattı ile görüşmelisiniz.

Sahabet Havale Yatırımı Nasıl Yapılacak?

Sahabet havale nasıl yapılır? Ya da Sahabet havale yatırımı nasıl yapılacak? Önce bankaları ve bankaların hesap numaralarını canlı destek hattı üzerinden alacaksınız. Hemen arkasından bankanıza giriş yapacaksınız, transfer işlemini gerçekleştirmek için banka şubelerini kullanabilirsiniz. ATM cihazlarını kullanabilirsiniz. Mobil bankacılık sistemini kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığı uygulamasını tercih edebilirsiniz. Bu sistemlerin herhangi bir tanesi üzerinden, müşteri hizmetlerinden aldığınız hesap numarasına havale ile para transfer işlemini gerçekleştireceksiniz.

Transfer işlemini gerçekleştirdikten sonra, site hesaplarınıza ulaşmalısınız. Sahabet giriş işlemini yapmalısınız. Siteyi kendi kullanıcı adınız ile açıp, para yatırma bölümüne gelmelisiniz. Banka transferi seçeneğini tercih etmelisiniz. Buradan para yatırma talep formunu ekranlarda görmeniz gerekecektir. Yaptığınız transfere ait bilgileri ekranlarda gördüğünüz para yatırma talep formunun üzerine gireceksiniz. Buradan hareket edip onay vereceksiniz. Transfer sürecini tamamlayacaksınız.

Sahabet Havale İle En Az Kaç Para Yatırabilirim?

Sahabet havale ile en az kaç para yatırabilirim? Bu yöntem üzerinden yatırabileceğiniz minimum para miktarının, 50 Türk Lirası olduğu görülmektedir. 50 Türk Lirası altında havale yöntemi üzerinden para yatırma işlemini yapamazsınız. 50 Türk Lirasının altındaki para yatırma talimatlarınızda, sitenin finansal departmanı tarafından verilecek bir onay bulunmamaktadır. Bu yüzden dikkat etmelisiniz. Hatalı işlem yapmaktan kaçınmalısınız.

Sahabet Havale Yatırımı Ne Kadar Sürüyor Komisyon Alınıyor mu?

Sahabet havale nasıl yapılır? Sorusunun cevabını vermiş durumda bulunmaktayız. Ne kadar minimum değerde para yatırabileceğiniz de anlatılmıştır. Peki Sahabet havale yatırımı ne kadar sürüyor komisyon alınıyor mu? Havale transferini yukarıda bahsedilen işlem ile gerçekleştireceksiniz. Transfer onayı verdiğiniz andan itibaren, hesapta paranın görünme süresi belirlidir. Hesabınızda para en fazla 5 dakika içerisinde görülecektir. Maksimum 5 dakika içerisinde para yatırma işleminin tamamlandığını tespit edeceksiniz.

Yatırmış olduğunuz parayı hesapta görüp, kullanmaya başlama süreniz, sadece ve sadece 5 dakika olacaktır. Ayrıca havale ya da diğer seçenekler ile yaptığınız yatırımlar üzerinden sizlerden komisyon alınmayacaktır. Bankadan çıkan paranın Sahabet sitesine eksik geçtiğini görmüş olabilirsiniz. Bunun nedeni Sahabet sitesine transfer etmek istediğiniz para dışında hesabınızda para bulunmamasıdır. 500 Türk Lirası göndermek istiyor olabilirsiniz, hesabınızda 500 Türk Lirası dışında para bulunmuyor olabilir. Bu durumda bankanız 500 Türk Lirası içerisinden havale masrafını kesecektir.

Geriye kalan miktarı Sahabet sitesinin açmış olduğu hesaplara gönderecektir. Siz Sahabet giriş işlemini yapıp, hesabınıza bakınca, sadece bu yüzden paranın hesaba eksik geçtiğini görebilirsiniz. Eğer dekont üzerinde dikkatli bir şekilde inceleme yapar iseniz, banka tarafından masraf alındığını tespit edeceksiniz. Alınan bu masrafın Sahabet ile Sahabet sitesinin finansal departmanı ile herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır. Herhangi bir şekilde kesinti yapılmamaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir