Sahabet Kullanıcı Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?

Sahabet Kullanıcı Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?

Sahabet kullanıcı şifremi nasıl değiştirebilirim? Bu sitede meydana getirmiş olduğunuz şifreyi, istemeniz durumunda değiştirebilirsiniz. Güvenlik gerekçesine istinaden periyodik aralıklar ile şifre değişiklik işlemini yapmanız tavsiye edilmektedir.

Kişisel güvenlik tedbirleri kapsamında bahsedildiği gibi, periyodik aralıklar ile hesabınız üzerinden şifre değiştirme işlemini yapmalısınız. İlk aşamada unutmayacağınız, ezberleyebileceğiniz bir şifre meydana getirmeniz sizlere tavsiye edilecektir. Şifre değişiklik işlemi her kullanıcı tarafından yapılabilir.

Sahabet Kullanıcı Şifresini Nereden Değiştireceğim?

Sahabet kullanıcı şifremi nasıl değiştirebilirim? Ya da bunun dışında, Sahabet kullanıcı şifresini nereden değiştireceğim? Şifre değişiklik işlemini bireysel olarak yapabilirsiniz. Bu konu için müşteri hizmetleri ile görüşmenize ve yardım talep etmenize gerek bulunmamaktadır. Kendi hesabınız üzerinden yapabileceğiniz bir işlemdir.

Yeni giriş adresi ile Sahabet giriş işlemini gerçekleştirin, kullanıcı adınızı yazın, değiştirmek istediğiniz şifrenizi yazın, giriş yap butonuna basın. Hesabınızın açıldığını göreceksiniz. Hesabınızı açtıktan sonra, hesap bilgileri bölümüne geleceksiniz. Şifre yazılı bir bölüm olduğunu göreceksiniz. Bu bölüm üzerinden seçim işlemini yapmalısınız. Sizlerden önce değiştirmek istediğiniz yani Sahabet giriş işleminde kullandığınız eski şifreniz talep edilecektir. Buraya kullandığınız, aktif haldeki şifreyi yazacaksınız. Hemen altında bulunan kutuya yeni şifrenizi yazacaksınız.

En altta bulunan kutuya yeni şifrenizi tekrar yazacaksınız. Yazmış olduğunuz iki şifrenin birbiriyle uyumlu olması gerekmektedir. Onay verdikten sonra şifre değişikliği işleminin yapıldığını göreceksiniz. Gördüğünüz gibi bu konu için müşteri hizmetleri ile Sahabet müşteri hizmetleri ile görüşmenize gerek bulunmamaktadır. Bireysel olarak yapabileceğiniz, kişisel olarak yapabileceğiniz bir işlemi işaret etmektedir.

Sahabet Kullanıcı Şifresini Kaç Kere Değiştirebilirim?

Sahabet kullanıcı şifremi nasıl değiştirebilirim? Bu sorunun karşılığında, hesabım bölümünün olduğu ifade edilmiştir. Nasıl yapacağınız anlatılmıştır. Peki Sahabet kullanıcı şifresini kaç kere değiştirebilirim? Hesabım bölümü üzerinden şifre değişikliği işleminin yapılması konusunda herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.

İstediğiniz gün, istediğiniz saatte şifre değiştirebilirsiniz. İstediğiniz kadar şifre değişikliği işlemini yapabilirsiniz. Peş peşe yeni şifre belirleme işlemini dahi yapma hakkına ya da şansına sahip olacaksınız. Bu konuda müşteri hizmetleri sizlerin karşısına herhangi bir sınırlama çıkarmayacaktır.

Sahabet Şifremi Unuttum

Sahabet şifremi unuttum gibi bir durum ile de karşılaşabilirsiniz. Özellikle yeni şifre meydana getirdiğinizde, bir yere not almamış iseniz, ezberlememiş iseniz, şifrenizi unutmanız gibi bir durum ile karşılaşabilirsiniz.

Her kullanıcının ya da her yeni kullanıcının başına gelmesi muhtemel olumsuzluklardan bir tanesidir. Ancak şifre unuttuğunuz için, Sahabet sitesini bir daha asla kullanamazsınız gibi bir durum söz konusu değildir. Mevcut bir şifrenizi unutmuş iseniz, site üzerinden hareket etmek suretiyle kendinize yeni bir şifre belirleyebilirsiniz. Bir şifre sıfırlama linki alabilirsiniz.

Sahabet Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?

Sahabet kullanıcı şifremi nasıl değiştirebilirim? Sorusunun karşılığı verilmiştir. Bunun haricinde bir de şifre unutma gibi bir olumsuzluğun gündeme gelme ihtimalinden bahsedilmiştir. Sahabet şifremi unuttum ne yapmalıyım? Endişelenmenize gerek yoktur. Hemen kendinize yeni bir şifre belirleyebilirsiniz. Bunun için yeni giriş adresi üzerinden Sahabet giriş işlemini yapın, ana sayfayı açın, ana sayfayı açınca giriş yap butonuna gelin, hiçbir şey yazmadan giriş yap yazısına basın.

Şifrenizi mi unuttunuz şeklinde bir yazı ile karşılaşacaksınız. Bu yazı üzerinden seçim işlemini yapın. Küçük bir pencere açıldığını göreceksiniz. Bu pencere üzerinden hareket edeceksiniz, elektronik posta adresinizi yazacaksınız, elektronik posta adresinize bir şifre sıfırlama linki gelecektir. Gelen şifre sıfırlama linki üzerinden hareket edecek ve kendinize yeni bir şifre belirleyeceksiniz.

Sahabet Şifre Sıfırlama Linki Kaç Kere Gönderilir?

Sahabet kullanıcı şifremi nasıl değiştirebilirim? İfadesinin haricinde bir de şifre unutma durumunun olduğu anlatılmıştır. Şifre unutmanız durumunda nasıl davranmamız gerektiği ifade edilmiştir. Şifre sıfırlama linki üzerinden hareket etmeniz gerektiği anlatılmıştır. Peki Sahabet şifre sıfırlama linki kaç kere gönderilir? Bu konuda bir kısıtlama bulunmaktadır. Her kullanıcıya hızlı bir şekilde hizmet vermek amacıyla, bu yönde bir tedbir gündeme getirilmiştir.

Şifre sıfırlama linki günde 1 defa, 24 saat içerisinde sadece 1 defa gönderilmektedir. Bu yüzden bu yöntem ile kendinize yeni bir şifre belirleyecek iseniz, yeni belirlediğiniz şifreyi en azından ezberleme işlemini yapana kadar bir yere not almanız tavsiye edilecektir. Bir gün içerisinde birden fazla şifre sıfırlama linki almanız gibi bir durum söz konusu değildir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir