Sahabet102

Sahabet102

Kendi isteğiniz doğrultusunda, Sahabet101 sitesinde açmış olduğunuz hesabınızı elbette iptal edebilirsiniz. Bunun için müşteri hizmetlerine ulaşmanız yeterli olacaktır. Müşteri hizmetleri ile canlı destek bölümü üzerinden görüşmek istiyor iseniz, güncelleme nedeni ile Sahabet yeni giriş adresi Sahabet102 üzerinden siteyi açacaksınız. Buradan Sahabet giriş işlemini yapıp, canlı yardım bölümü ile görüşecek, üyelik iptal işlemi yapmak istediğinizi belirteceksiniz. Mutlaka size gerekçe sorulacaktır ancak, herhangi bir açıklama yapmanıza gerek yoktur.

Sahabet102 Üyelik İptalinde Ne Yapmalıyım?

Hesabınızı kapatmaya karar verdiğinizde, Sahabet yeni giriş adresi Sahabet102 ile sitenin müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Sahabet101 sitesi müşteri hizmetleri yetkililerine, üyelik iptal işlemini yapmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Gereken işlem yapılacaktır, site ile olan ilişiğiniz kesilecektir. Elbette ki alacağınız bulunuyor ise, finansal işlemleri yöneteceksiniz. Alacağınız hakkında para çekme talimatı vereceksiniz. İlişkinizin kesilmesi durumunda, sistemde kayıt altında tutulan bilgiler ile birlikte göndermiş iseniz, bütün belgelerde silinecektir. Bu site ile olan ilişkiniz tamamen kesilecektir.

Promosyon elde etmiş olabilirsiniz. Çevrim işlemini tamamlamış iseniz, promosyonları da nakit olarak çekebilirsiniz. Sahabet102 Promosyonun, çevrim işlemini yapmadan hesapta bulunduğunu görebilirsiniz. İsterseniz promosyonu kullandıktan sonra, iptal işlemini gündeme getirebilirsiniz. Bu konuda tabii ki inisiyatif sizde bulunmaktadır. Aynı işlemi canlı destek haricinde elektronik posta aracılığı ile de yapabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine elektronik posta gönderebilir, üyelik iptal işleminin yapılmasını talep edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir