Sahabet115

Sahabet115

İstediğiniz zaman Türkiye üzerinden, kimlikleriniz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte, Sahabet114 sitesinde kendinize bir hesap açabilirsiniz. Türkiye’den kullanıcı kabul edilmesi konusunda herhangi bir sıkıntı bulunmamaktadır. Hesap açmaya karar verenlerin hemen Sahabet yeni giriş adresi Sahabet115 ile site ana sayfasını açması gerekecektir. Sahabet giriş probleminin yaşanması nedeniyle, adres konusunda bu yönde bir güncelleme yapılmıştır.

Sahabet115 Türkiye Nasıl Hesap Açabiliriz?

Hesap açmaya karar vermeniz yeterlidir ancak, başvuru yapmadan önce, Sahabet114 sitesinde hesap açmak için belirlenmiş yaş sınırının 18 olduğunu unutmayın. Ayrıca üyelik başvuru formuna yazmanız gereken her türlü bilginin gerçek olması gerektiğini de aklınızdan çıkarmayın. Başvuru formuna Sahabet yeni giriş adresi Sahabet115 ana sayfasında görmüş olduğunuz kayıt ol butonu aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Ne yapmanız gerekecektir? Bu konuda sizden istenen bütün bilgileri gerçek olacak şekilde gireceksiniz. Giriş işlemini yapıp, başvuru formu olarak isimlendirilmiş belgeyi müşteri hizmetlerine gönderecek ve geri dönüş yapılmasını bekleyeceksiniz. Nasıl geri dönüş yapılacaktır? Sizlere geri dönüş elektronik posta aracılığı ile yapılacaktır.

Onay verilmesi durumunda giriş işlemini yapmanız ve ip sistemini çalıştırmanız amacıyla sizlere bir adres gönderilecek. Gönderilen bu adresi üzerinden, ilk defa siteye giriş işlemini yapacaksınız. Oluşturduğunuz kullanıcı adı ve şifre bilgisi ile hesabınıza ulaşabilirsiniz. Bu aşamadan itibaren, bahis ve oyunlar için geriye sadece hesabınıza para transfer etme işlemini gerçekleştirmek kalmaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir