Sahabet116

Sahabet116

Sahabet115 sitesi para ödeyip hesap açacağınız ya da üyelik ücreti ödemeniz gereken sitelerden bir tanesi değildir. Herhangi bir şekilde sizlerden müşteri hizmetleri tarafından, üyelik ücreti talep edilmeyecektir. Ayrıca Sahabet giriş işlemini yaptığınızda yani Sahabet yeni giriş adresi Sahabet116 ile hesabınıza, yeni açtığınız hesabınıza ulaşıp para transfer işlemini yaptığınızda, transfer ettiğiniz para üzerinden de üyelik ücreti kesilmesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Sahabet116 Üyelik Ücreti Talep Etti

Bazı başvuru yapan şahısların bu yönde bir bildirim yaptığı yani üyelik ücreti talep ettiği gibi bir ifadeyi gündeme getirildiği görülmektedir. Bir kez daha tekrarlayalım, Sahabet115 sitesinde böyle bir uygulama yoktur. Eğer böyle bir talep ile karşılaşmış iseniz, üye olmaya çalıştığınız adresin, Sahabet yeni giriş adresi Sahabet116 olup olmadığını mutlaka kontrol edin. Büyük bir ihtimalle para isteyen site, dolandırıcılar tarafından hazırlanmış sahte ya da kopya sitedir. Kesinlikle para göndermeyin. Böyle bir uygulama olmadığını aklınızdan çıkarmayın. Bu tip siteleri derhal terk edin.

Hemen sitemizi ziyaret edin ve giriş problemi sonrasında yenilenen güncel giriş adresi sitemizden öğrenin. Bunun ile birlikte, normal şartlar altında bir olumsuzluk yaşanmaması durumunda, üyelik için başvuru yapan şahıslardan orijinal site üzerinden herhangi bir belge talep edilmediğini de aklınızdan çıkarmayın. Orijinal adrese, kurallara uygun başvuru yaptığınızda, belge talebi gündeme gelmeyecektir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Farmasi Girişimci Girişi