Sahabet117

Sahabet117

Sahabet116 sitesi kapatılmış, yeni bir adres belirlenmiştir. Sahabet giriş problemi yaşayanlar arasında bulunuyor iseniz, sizde artık yani bu saatten itibaren yeni giriş adresini kullanmanız gerekecektir. Sahabet yeni giriş adresi Sahabet117 sorunuzun karşılığını meydana getirmektedir. Bu adres her zaman olduğu gibi tespit edilmiş ve bir kez daha sitemiz tarafından anında sizlerin, kullanıcılarının ya da ziyaretçilerin karşısına çıkarılmış durumda bulunmaktadır.

Sahabet117 Yeni Adresini Alamadım

Kullanıcı olarak yeni adresi, Sahabet116 sitesinin yeni adresini alamadığınızı belirtiyor olabilirsiniz. Bu durumda büyük ihtimalle elektronik posta adresinizi kontrol etmenizi, gelen kutusu haricinde önemsiz postalar bölümüne de bakmanızı sizlere tavsiye edeceğiz. Sahabet yeni giriş adresi Sahabet117 ile site açıldığı andan itibaren, iletişim kaynakları, yani müşteri hizmetleri devreye girmiş ve duyuruları yapmıştır. Ayrıca kısa mesaj ile de cep telefonlarına SMS gönderilmiştir. Siz cep telefonlarınızın kısa mesajlar bölümünü de kontrol edebilirsiniz. Tabii ki bu uygulamadan rahatsızlık duymuş, canlı yardım ekibi ile görüşmek suretiyle SMS iptal işlemini yapmış olabilirsiniz.

Bu durumda yeni ve güncel giriş adresini bu seçenek ile alma imkanı da ortadan kalkacaktır. Elektronik posta ile gelmediğini görüyor iseniz, önemsiz postalar bölümünde de bulunmuyor ise, bunun karşılığında bir teknik problem olacaktır. Ne yapabilirsiniz? Bu teknik problemi ortadan kaldırmak için, müşteri hizmetlerine ulaşıp, yardım talep etmeniz ve bu problemi ortadan kaldırmanız mümkündür.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir