Sahabet118

Sahabet118

Sahabet117 sitesinin açılmama gerekçesi, sizin hesabınız değildir. Kullanıcı adınız ya da şifre bilginiz değildir. Ekrana baktığınızda, gördüğünüz olumsuzluğun karşılığı, Sahabet giriş problemidir. Açılmama gerekçesi yabancı olmasıdır. Açılmama gerekçesi para ile oyun oynatıp, sizlere para kazanma şansını sunmasıdır. Nasıl açılacak? Sahabet yeni giriş adresi Sahabet118 nasıl açılacak? Sorusunun güncel, pratik ve hızlı karşılığı her zaman olduğu gibi bir kez daha meydana getirilmiştir.

Sahabet118 Yeni Adresi İle Ne Yapacağım?

Sizler yeni bir kullanıcı olarak ilk defa Sahabet117 sitesinin kapatıldığını, ilk defa adres değişimi yaşandığını görmüş olabilirsiniz. Şu belirlemeyi yapalım. Sahabet yeni giriş adresi Sahabet118 olmuş ve hizmetler verilmeye başlanmıştır. Siz bu yeni adres ile ne yapacaksınız? İnternet sağlayıcılarına burada gördüğünüz adresi yazın. Adresi yazdığınızda, site bir önceki adreste, kullandığınız bu adreste olduğu gibi aynı şartlarda ve tasarımda açıldığını göreceksiniz. Peki hesabınız ile nasıl giriş yapacaksınız? Yine her zaman yaptığınız gibi giriş yap bölümüne gelecek, oluşturduğunuz kullanıcı adı ile birlikte, yine oluşturduğunuz şifre bilgisini yazacaksınız.

Tabii ki yeni bir kullanıcı adı oluşturmaya, yeni bir hesap ya da yeni bir profil meydana getirmeye gerek yoktur. Ayrıca şifrenizde geçerli durumda bulunacaktır. Yeni bir şifre belirleme işleminin yapılmasına da, teknik açıdan gerek bulunmamaktadır. Elbette kişisel tercihleriniz doğrultusunda yeni adresi için, yeni bir şifre belirleme çalışması yapabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Farmasi Girişimci Girişi