Sahabet119

Sahabet119

Yeni bir giriş adresi, Sahabet118 sitesi tarafından belirlenir ise, adres gönderme işlemleri elbette ki yapılacaktır. Sistemin şu şekilde çalıştığını belirtelim. Bir adres ile hizmetler verildiğinde, tespit edilecek, bilgi teknolojileri iletişim kurumu tarafından yapılan tespit ile birlikte, engelleme kararı verilecektir. Sahabet giriş problemi yaşandığı müşteri hizmetleri tarafından görülecek ve bütün altyapısı hazırlanmış yeni giriş adresi devreye alınacaktır. Bu işlemin şu anki karşılığının, Sahabet yeni giriş adresi Sahabet119 olduğu görülmektedir. Yeni adres ile site açıldığı an itibariyle, üye olan şahıslara yeni adres gönderim işlemi yapılacaktır.

Sahabet119 Yeni Adresi Nasıl Gönderiliyor?

Peki yukarıdaki işlem basamakları doğrultusunda, Sahabet118 sitesi adres değiştirdiğinde, yeni adres nasıl gönderilmektedir? Sahabet yeni giriş adresi Sahabet119 elektronik posta üzerinden üye olanlara tabii hızlı bir şekilde yani anında gönderilmektedir. Aynı şekilde yeni giriş adresi üye olanlara kısa mesaj aracılığı ile ancak, SMS iptal işlemi yapılmamış ise hızlı bir şekilde gönderilmektedir. Değerlendirebileceğiniz başka kaynaklar var mıdır? Aslında bu yazıyı okuduğunuz sitemizi de her zaman değerlendirebilir, her zaman ziyaret edebilirsiniz.

Unutmayın ya da aklınızdan çıkarmayın, ne zaman bir giriş problemi görürseniz, ne zaman bir adres değişikliği gündeme gelse, sitemiz anında tepki vermekte, bu sitenin bu yabancı iddaa sitesinin müşteri hizmetleri ile görüşüp, yeni adresi almaktadır. Bu yazıda da gördüğünüz gibi, orijinal adresi hemen sizler ile paylaşmaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir